Povlastice za učenike Hemijsko-prehrambene srednje škole · Max Info

Povlastice za učenike Hemijsko-prehrambene srednje škole

Predstavnici Hemijsko-prehrambene srednje škole u Čoki obaveštavaju roditelje budućih prvaka u ovoj ustanovi da će u narednoj školskoj godini biti obezbeđeni besplatni udžbenici i besplatne autobuske karte za sve učenike sa teritorije opština Čoka, Senta, Ada, Novi Kneževac, Kanjiža i Kikinda.

– Srdačno vas očekujemo na upisu – ističe su u kratkom sopštenju iz Hemijsko-prehrambene srednje škole!

 

Értesítjük iskolánk leendő első osztályos tanulóink szüleit, hogy  biztosítani tudunk ingyenes tankönyveket és ingyenes hónaposjegyet tanulóinknak  Csóka, Zenta, Ada, Nagykikinda, Törökkanizsa és Magyarkanizsa községek minden településéről. Szeretettel várjuk a tanulókat és a szülőket az iratkozáson!

 

jjjj

Podelite vest sa prijateljima